All for Joomla All for Webmasters

 

TATIANA POKOTYCKA

Gabinety Okulistyczno-Optyczne

Oferta gabinetów

 

Witam Państwa serdecznie!

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich gabinetów okulistyczno-optycznych znajdujących się w Sulęcinie oraz Mieszkowicach. Znajdą tam Państwo informacje o zapisach na wizyty, informacje kontaktowe oraz wskazówki dojazdu na miejsce.

Na stronie internetowej mogą Państwo ponadto odnaleźć cenne informacje oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania. W przypadku bardziej niestandardowych problemów oraz wątpliwości odsyłam na dostępne dla wszystkich forum dyskusyjne (gdzie staram się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości) lub kontaktu mailowego tudzież oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook!

Jeżeli nie mieliście Państwo okazji mnie poznać, zapraszam do zapoznania się z moim życiorysem oraz opiniami wystawionymi przez moich pacjentów.

Tatiana Pokotycka

 

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

Rekomendacje pacjentów

 


ZnanyLekarz.pl


Facebook.pl

Dla poszukujących informacji

Fundacje i organizacje, obok których szkoda przechodzić obojętnie