All for Joomla All for Webmasters

 

TATIANA POKOTYCKA

Gabinety Okulistyczno-Optyczne

Oferta gabinetów

 

Witam Państwa serdecznie!

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich gabinetów okulistyczno-optycznych znajdujących się w Sulęcinie oraz Mieszkowicach. Znajdą tam Państwo informacje o zapisach na wizyty, informacje kontaktowe oraz wskazówki dojazdu na miejsce.

Na stronie internetowej mogą Państwo ponadto odnaleźć cenne informacje oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania. W przypadku bardziej niestandardowych problemów oraz wątpliwości odsyłam na dostępne dla wszystkich forum dyskusyjne (gdzie staram się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości) lub kontaktu mailowego tudzież oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook!

Jeżeli nie mieliście Państwo okazji mnie poznać, zapraszam do zapoznania się z moim życiorysem oraz opiniami wystawionymi przez moich pacjentów.

Tatiana Pokotycka

 

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Rekomendacje pacjentów

 


ZnanyLekarz.pl


Facebook.pl

Dla poszukujących informacji

Fundacje i organizacje, obok których szkoda przechodzić obojętnie