All for Joomla All for Webmasters

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. M. Sieczenowa w Moskwie. Decyzję, że zostanę okulistą podjęłam będąc już studentką trzeciego roku.

Po ukończeniu studiów w 1993 roku zostałam przyjęta do Instytutu Naukowo-Badawczego Chorób Oczu Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych w Moskwie celem rozpoczęcia specjalizacji w dziedzinie okulistyki. Po zakończeniu stażu klinicznego w latach 1995-1996 pracowałam jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala Kolejowego we Lwowie.

W 1997 roku rozpoczęłam pracę na oddziale okulistycznym w szpitalu SPZOZ w Kostrzynie nad Odrą. W 2001 roku uzyskałam I⁰ specjalizacji w dziedzinie okulistyki. W 2006 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego uzyskałam tytuł specjalisty chorób oczu. Uczestniczyłam w wielu kursach oraz stażach szkoleniowych.

We wrześniu 2007 roku SPZOZ w Kostrzynie nad Odrą po przekształceniu w NZOZ Nowy Szpital wszedł do Grupy Nowy Szpital. Nadal pracowałam tam jako starszy asystent na oddziale okulistycznym. Od czerwca do grudnia 2011 roku miała jednak miejsce przerwa w mojej współpracy z NZOZ Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą. W chwili obecnej ponownie pracuję już w kostrzyńskiej lecznicy.

Aktualnie skupiam się na rozwoju własnej praktyki (Gabinet Okulistyczno-Optyczny w Sulęcinie i Mieszkowicach), którą prowadzę od 2002 roku. W ostatnim czasie udało mi się istotnie poszerzyć zakres diagnostyki w moim gabinecie, m.in. poprzez zakup jednego z najnowocześniejszych na rynku polskim urządzeń -  optycznego tomografu okulistycznego SOCT Copernicus+.

W swojej działalności zawodowej, która obejmuje pracę w poradni okulistycznej, pracowni angiografii fluoresceinowej, pracowni laseroterapii, chirurgię zaćmy, specjalizuję się przede wszystkim w chorobach siatkówki.

Bardzo cenię swój zawód, ponieważ daje mi tak wiele satysfakcji!

Tatiana Pokotycka