Umawianie wizyt

W sprawie zapisów lub pilnych spraw prosimy o kontakt z odpowiednimi dla miasta numerami kontaktowymi podanymi niżej. Celem umówienia wizyty można również wybrać się osobiście do przychodni, w których znajdują się gabinety. Kontakt jest możliwy w godzinach otwarcia przychodni w Sulęcinie i Mieszkowicach.

Uwaga:
nie ma możliwości umówienia wizyty poprzez kanały social media (np. Facebook). Istnieje jednak możliwość pozostawienia prośby o kontakt w tej sprawie (prosimy wówczas podawać miejsce umawianej wizyty i numer kontaktowy).

Kontakt ogólny

W sprawie ogólnych zapytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego poniżej.

Uwaga:
brak zgody na przesyłanie wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych i ofert z nimi powiązanych. Poniższy formularz kontaktowy przeznaczony jest wyłącznie dla wszystkich pacjentów oraz podmiotów/instytucji zainteresowanych usługami Gabinetu Okulistyczno-Optycznego lek. med. Tatiana Pokotycka.

Sulęcin

NZOZ Nasza Poliklinika Pokotyckich w Sulęcinie
ul. Kościuszki 8/1
69-200 Sulęcin

Mieszkowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Centrum Medyczne”
ul. Poniatowskiego 15
74-505 Mieszkowice

FACEBOOK

GOOGLE

ZNANYLEKARZ.PL

PANORAMAFIRM.PL

Salony optyczne
„Okulary u Tatiany”

Zapraszamy również Państwa do skorzystania z usług marki „Okulary u Tatiany”. Dla Pacjentów gabinetów przygotowana jest zawsze specjalna oferta, która pozwala na zakup okularów korekcyjnych i innych akcesoriów optycznych po nadzwyczajnych cenach.