Okulary Korekcyjne ...
 
Powiadomienia
Clear all

Okulary Korekcyjne Przeciwsłoneczne.

4 Posty
2 Users
0 Likes
10.5 K Widok
(@kamil_kamil)
Posty: 1
New Member Gość
Autor tematu
 

Witam.
Idzie wiosna idzie lato i jak wiadomo coraz więcej Słońca co nas bardzo cieszy. Chciałbym zakupić okulary o jakich jest tytuł. Interesują mnie okulary takiego typu jak plążowe. Czy jest wogóle taka możliwość zrobienia takich okularów ? Co sądzi Pani o takich okularach ? I czy można u Pani cos takiego zrobić no i oczywiście cena jaka jest tych okularów?

 
Opublikowany : 21/03/2012 10:16 pm
(@Muniak)
Posty: 1
New Member Gość
 

witam
Dobry wzrok i dobry wygląd idą w parze,także modne okulary przeciwsłoneczne w odpowiedniej dla Pana mocy to już nie problem. Producenci mają w swoich ofertach szkła przeciwsłoneczne do każdego rodzaju opraw a cena (od 80zł do kilku set zł) uzależniona jest od wielu parametrów przede wszystkim rodzaju oprawy i szkła przeciwsłonecznego, mocy szkła, barwienia, dodatkowych powłok na szkłach i wielu innych. Pozdrawiam

 
Opublikowany : 30/03/2012 11:09 am
(@Tatiana)
Posty: 44
Eminent Member Gość
 

Dodam jeszcze,że w praktyce dobieranie okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych wygląda tak: pacjent zgłasza się z receptą na okulary korekcyjne do zakładu optycznego, wspólnie z pracownikiem zakładu dobiera odpowiednie okulary przeciwsłoneczne (nie każde ramki nadają się do wykonania okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych). Następnie optyk wkłada do tej ramki zamiast zerowych przyciemnionych szkieł specjalnie wykonane szkła intensywnie barwione (80-95% barwienia)o odpowiedniej mocy (według recepty okularowej). Kolor barwienia może być najróżniejszy na życzenie klienta.
Chciałabym jeszcze zaznaczyć,że istnieją również specjalne okulary korekcyjne przeciwsłoneczne do uprawiana sportu. A skoro już o sporcie mowa, istnieją również okulary korekcyjne do pływania, ale nie przeciwsłoneczne :). Jak Państwo widzicie,możliwości korekcji wad wzroku w dzisiejszych czasach praktycznie nie mają granic :),warto tylko poszukać dobrego optyka,który wie o wszystkim i udzieli wszelkich informacji.
Pozdrawiam serdecznie
Tatiana Pokotycka

 
Opublikowany : 21/04/2013 9:13 pm
(@jasio77)
Posty: 1
New Member
 

Podpowiem Primus. Bardzo tanie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, miła i pomocna obsługa. Moi rodzice mają stąd progresywne i są bardzo zadowoleni. Wcześniej musieli używać osobnych okularów do czytania teraz mają jedne do wszystkiego.

 
Opublikowany : 06/06/2019 1:14 pm
Udostępnij: